Titanik Gece Kulübü

MUHTEŞEM DANS ŞOVLARI

Titanik Gece Kulübü  elit model kadrosu sizi danslarıyla adeta büyüleyecek. Ukrayna Rusya Moldova ve dünyanın birçok ülkesinden model kızlarımız Striptiz ve Kucak Dansı , Oryantal danslar gibi sıcak dans showları ile size unutamayacağınız bir gece yaşama garantisi veriyor. Bir yandan içeceğinizi yudumlayıp mezelerinizi yerken diğer yandan müthiş kızlarımızla gece hayatının kapılarını aralayacaksınız. Kıbrısta eğlenceli ve mutlu bir gece sizi bekliyor.

HAVALİMANINDAN HOTELE VIP TAŞIMA

Kuzey Kıbrıs’a indiğiniz anda havalimanından sizi ve kafilenizi lüks limuzin ve konforlu taksi hizmetlerimizle alıp otelinize getiriyoruz. Ulaşım hizmetiniz Kuzey Kıbrıs’ın neresinde olursanız olsun sağlanmaktadır. Yapmanız gereken tek şey Kuzey Kıbrıs’a gelmek. Geldiğiniz anda herşeyi biz ayarlıyoruz ve mutlu bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz. Titanik Gece Kulübü Taksi hizmeti her ihtiyacınızı karşılamaktadır.

LÜKS BUNGALLOW VE VİLLALARDA KONAKLAMA

Titanik Gece Kulübü Hotel ve Konaklama hizmetinizi havuzlu lüks bungallow ve villalarda sağlıyor. Kuzey Kıbrıs’ın ve Girne’nin en elit yerlerinden biri olan otelimiz 5 yıldızlı hotellerle yarışacak güzellikte konforlu ve rahat bir tatil köyü niteliğindedir. Oda servisi Market ve Restaurant hizmetlerimiz ile tatilinizi doyasıya yaşamanız hedeflenmiştir. Otelimiz dağ ve deniz manzarasını aynı anda tadabileceğiniz yeşil bir cennettir.

Titanik Gece Kulübü Hakkında

Titanic Night Club 20 yılı aşkın hizmet veren Kıbrıs Gece Hayatının vazgeçilmez mekanlarından biridir. Titanik Gece Kulübü KKTC Gece Kulüpleri arasında en lüks ve en elit gece kulüplerinden biridir. Bu gece kulübünde müşteriler herzaman memnun olarak ayrılmaktadır. Güzel bir gece geçirmek isteyen müşteriler her zaman müşteri memnuniyeti çatısı altında burada toplanmaktadır. Firmamızın prensibi müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Güzel Kıbrısın Girne şehrine kısa mesafe uzaklıkta olan Titanik Night Club ulaşımı çok kolay olması ile daha erişilebilir olmaktadır. Girnede muhteşem bir gece için çok fazla dolaşmanıza gerek yok. Bizi arayın gelip sizi neredeyseniz alalım. Titanik Night Club 7/24 Taksi servisi vermektedir. Krallara yaraşır bir tatil için tercihiniz Titanik Gece Kulübü olsun. Kıbrıs’a gelip yolunuz girneye düşerse bu mekana uğramadan dönmemenizi tavsiye ederiz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir